مهمترين عاملی که میتواند بشر را نجات بدهد حکمت و جهانبينی توحيدی است

30 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: همایش”بزرگ داشت حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی” با پیام آیت الله العظمی جوادی آملی و با حضور جمعی از اساتید و پژوهشگران حکمت و فلسفه در اصفهان برگزار شد.  

ضرورت بودن علم کلام در حوزه / ورود به مباحث علم کلام، دقیق و حساب شده باشد

28 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جمعی از اعضای بنیاد فرهنگ جعفری صبح امروز با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

شایسته است با مدیریت خوب، با ادب و احترام و بر اساس کرامت با مردم برخورد شود

27 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: دکتر پازوکی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

فاطمیه برای ما مکتب است / «فاطمیه»، امامت شناسی، ولایت شناسی، نبوت شناسی، وحی شناسی و فرصتی برای بیان کلمات این بزرگواران است

26 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در جلسه درس امروز که همزمان با ایام فاطمیه برگزار شد، بیان داشتند: امیدواریم همه ما حرمت و جلال و شکوه فاطمیه را به یاد داشته باشیم و بدانیم که جلال و شکوه این نظام و اصل دین به برکت همین چهارده معصوم هست.

اهدای یک نسخه ( مصحف مشهد رضوی ) به مرجع عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی

24 11 2023

 پایگاه اطلاع رسانی اسراء: یک نسخه چاپی از  ( مصحف مشهد رضوی ) در روز جمعه سوم آذر 1402 توسط آستان قدس رضوی به مرجع عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (مدظله العالی) اهدا شد.

علم نمی تواند امامت انسان را بر عهده بگیرد /عقل، علم را رهبری می کند

23 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته نیز در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

دیدار جمعی از اعضای خانه حکمت اصفهان با آیت الله العظمی جوادی آملی

21 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جمعی از اعضای خانه حکمت اصفهان با آیت الله العظمی جوادی آملی با حضور در بیت معظم له با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

نفت و گاز سرمایه ملی است و باید از خام فروشی پرهیز شود / تلاش مسئولین بر حفظ عظمت، بزرگی و کرامت مردم ایران باشد

17 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جواد اوجی وزیر نفت و هیئت همراه صبح امروز با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

مرگ پایان زندگی نیست بلکه عصاره زندگی و حیات است / انسان باید سعی کند همواره خیرش به مردم برسد و دیگران از شرّ او در امان باشند!

16 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

عقل عملی است که اندیشه چموش و جموح را می بندد / اسرائیل، فرعون زمان است / اینها کور هستند و در قیامت نیز کور محشور خواهند شد

15 11 2023

آیت الله العظمی جوادی آملی : الآن این اسرائیلی که همان فرعون است نه تنها «یذبح أبناء» بلکه «یذبح بنات» و نه تنها «یذبح أبناء و بنات» بلکه «یقتل الآباء و یقتل الأمّهات»؛ فرعون فقط پسربچه های نوزاد را می کُشت اما اینها پسر و دختر، پدر و مادر، همه را در غزه یکجا خاک می کنند! این برای آن است که...

پیام آیت الله العظمی جوادی آملی به کنگره بین‌المللی علامه طباطبایی (ره)

15 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: کنگره بین‌المللی «علامه سید محمد حسین طباطبائی(ره)» امروز چهارشنبه ۲۴ آبان 1402 همزمان با چهل و دومین سالگرد ارتحال علامه طباطبائی(ره) برگزار گردید.

اهمیت قرض الحسنه / صدقه گوهر ذات انسان را پاک می کند

15 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: اعضاء هیئت امناء و هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه اسراء با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.​​​​

انسان باید حق مدار و حق محور باشد / روز قیامت روز حساب است نه روز عمل / دنیای کنونی مبتلا به فراموشی است و لذا جریان غزه، بشریت را تکان نمی دهد

11 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

عالم شدن تنها مشکلی را حل نمی کند / اگر می خواهید بهشتی شوید باید علم را به عقل عملی گره بزنید

02 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

انسانیت، گمشده امروز / هیچ درنده ای اینگونه نسل کشی و کودک کشی نمی کند!

23 10 2023

▫️ پایگاه اطلاع رسانی اسراء:  آیت الله العظمی جوادی آملی در جلسه فقه امروز با بیان اینکه، جریان غزه و ظلم به اینها هیچ گونه توجیهی ندارد، بیان داشتند: هیچ درنده ای اینگونه نسل کشی و اینگونه کودک کشی نمی کند.

گزارش تصویری؛ اقامه نماز آیت الله العظمی جوادی آملی بر پیکر آیت الله فاضل گلپایگانی

22 10 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: مراسم تشییع پیکر آیت الله فاضل گلپایگانی عضو مجلس خبرگان رهبری صبح امروز با حضور علما، اساتید، طلاب و عموم مردم انقلابی قم از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار گردید. ​​​​​​​

عالم باید به علم خود عمل کند / اگر این سرمایه را توانست حفظ کند خود و جامعه را نجات می دهد

19 10 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء:  جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری  و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.  

جامعه جهانی در لبه پرتگاه است / کسانی که چنین جنگ های نابرابری راه می اندازند، از حیوان پست تر هستند

17 10 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار اعضای شورای علمی کتاب شیعه به روایت علامه جوادی آملی، بیان داشتند: خداوند در قرآن کریم از کرامت انسان صحبت می کند و کرامت انسانی است که می تواند جهان را اداره کند، دین اسلام اجازه جنگ و کشتار را به هیچ کسی نمی دهد و کسانی که چنین جنگ...

تاکید آیت الله العظمی جوادی آملی بر جلوگیری از کشتار در غزه

17 10 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در جلسه درس فقه امروز خود بیان داشتند: امیدواریم ذات اقدس الهی به برکت قرآن و عترت جریان غزه و امثال غزه را به زودی حل کند و اینگونه کودک کشی نباشد، این گونه مسلمانها کشته ندهند و دعاهای حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) در حق همگان مستجاب شود.

پیام آیت الله العظمی جوادی آملی؛ تاکید بر لزوم کمک رسانی به مسلمانان مظلوم فلسطین

12 10 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی بر لزوم کمک رسانی به مسلمانان مظلوم فلسطین تاکید فرمودند.