آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

اطلاعیه:
شروع درس خارج فقه آیت الله العظمی جوادی آملی در سال جدید
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: درس خارج فقه آیت الله العظمی جوادی آملی در سال جدید از روز شنبه 14 فروردین ماه 1400 ساعت 10 صبح با ادامه مبحث ارث از سر گرفته می شود.
پیام به همایش بین المللی دکترین مهدویت
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، در پیام خود به همایش بین المللی دکترین مهدویت بیان داشتند: جریان امامت مثل نبوّت، جامعه را از هر جاهلیت کهنه یا نو نجات میدهد. همانطوری که اسلام به وسیله وجود مبارک پیامبر(صلّی الله و علیه و آله و سلّم) عرضه شد و...
دیدار فرمانده نیروی انتظامی با آیت الله العظمی جوادی آملی
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در سفر به قم پس از زیارت حرم حضرت معصومه(س) با علما و مراجع حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کرد.
پیام آیت الله العظمی جوادی آملی به دومین همایش بین المللی قرآن در سیره و اندیشه امام «ره»
پایگاه اطلاع رسانی اسرا: حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در پیام تصویری به دومین همایش بین المللی قرآن در سیره و اندیشه امام خمینی بیان کرد: «سردار سلیمانی» ها افتخار می کنند که جزو امت امام هستند؛ خوبان سراسر عالم وقتی نام امام را می شنوند فخر می...