آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

پیام آیت الله العظمی جوادی آملی به نمایشگاه «حضور صد ساله خورشید»
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: نمایشگاه «حضور صد ساله خورشید» شنبه هفتم خرداد ماه ساعت 17:30 با پیام تصویری آیت الله العظمی جوادی آملی در سآلن همایش های غدیر قم واقع در چهارراه شهدا برگزار گردید.
پیام آیت الله العظمی جوادی آملی در پی رخداد تلخ و غمبار آبادان
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی، رخداد تلخ و سانحه سنگین و غمبار آبادان را تسلیت گفتند.
آیت الله العظمی جوادی آملی:
قرآن و سنت اهل بیت جامعه را زنده می کند/ علم شما را مغرور نکند
آیت الله العظمی جوادی آملی افزودند: در سوره مبارکه «غافر» فرمود اینها مشکل جدّیشان این است که ﴿فَرِحُوا بِما عِنْدَهُمْ مِنَ الْعِلْم‏﴾، درست است که شما چند تا مسئله زمینشناسی آسمانشناسی را کشف کردید یا فلان میکروب را، درمان فلان بیماری را کشف کردید؛...
در دفتر مرجعیت آیت الله العظمی جوادی آملی در قم؛
مراسم عزاداری شهادت امام جعفر صادق علیه السلام برگزار می گردد
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسراء: مراسم عزاداری شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، در دفتر مرجعیت دینی و علمی حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در قم برگزار می گردد.