آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با آیت الله العظمی جوادی آملی
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، یادگار گرامی امام راحل (س)، ظهر سه شنبه (9 آذرماه 1400) با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
سخن سردبیر:
لزوم توجه کاربران به اصالت منبع اخبار آیت الله العظمی جوادی آملی
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: اخیرا کلیپی از حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در فضای مجازی به صورت تقطیع شده و هدفمند منتشر گردیده که باعث سوء برداشت هایی در جامعه دینی و فرهنگی کشور شده است... اما اصل ماجرا چیست؟
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار با رییس سازمان صدا و سیما:
لزوم توجه برنامه های صدا و سیما به انعکاس مشکلات مردم/ باید مردم را با عمل، امیدوار کرد نه با حرف!
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار با رییس سازمان صدا و سیما با اشاره به رسالت های فرهنگی و اجتماعی سازمان صدا و سیما، خواستار توجه هر چه بیشتر برنامه های این سازمان به انعکاس مشکلات مردم و دغدغه های آنان به ویژه در بخش...
آیت الله العظمی جوادی آملی:
دعاهای نورانی صحیفه سجادیه قسمت مهمّش برهان است/ اراده شیطان این است که مانع یادگیری علوم ربّانی شود
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در جلسه درس خارج فقه روز چهارشنبه خود، به روال سابق بخشی از درس را به مباحث اخلاقی پرداختند و با اشاره به دعای هفدهم صحیفه سجادیه بیان داشتند: دعای هفدهم صحیفه سجادیه این است که شیطان به سراغ...