آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

اخبار حج؛
آغاز فعالیت بعثه آیت الله العظمی جوادی آملی در مکه معظمه
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسراء: بعثه حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در مکه معظمه، فعالیت های خود را آغاز نمود.
پیام تصویری به همایش ملی تربیت در نیروهای مسلح
حرف جهانی دین این است اختلاف را حل کنید نه اینکه مخالف را از پای در بیاورید!/ مخالفی که حاضر نیست اختلاف را از بین ببرد، در برابرش مردانه مبارزه کنید
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی: ستم را جز ملت فرومایه و پست کسی تحمل نمیکند. فرمود مبادا این را تحمل کنید، این گردنفرازی است! آن بخش اول بخش جهانی است که تمام سعی را میکنیم که اختلاف را از بین ببریم نه با کسی بجنگیم نه...
روز پنجشنبه مصادف با شهادت امام جواد علیه السلام
مراسم سوگواری شهادت امام جواد علیه السلام در دفتر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی برگزار می شود
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: به مناسبت سالروز شهادت امام جواد علیه السلام، مراسم سوگواری و ذکر مصیبت آن حضرت، از سوی دفتر مرجعیت علمی و دینی آیت الله العظمی جوادی آملی (دامت برکاته) برگزار می گردد.
اخبار حج؛
آغاز فعالیت بعثه آیت الله العظمی جوادی آملی در مدینه منوره
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسراء: با نزدیک شدن به ایام برگزاری حج و از سرگیری اعزام حجاج به بیت الله الحرام، بعثه حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، فعالیت های خود را در مدینه منوره از سر گرفت.