آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

از طرف آیت الله العظمی جوادی آملی؛
مراسم بزرگداشت اربعین ارتحال آیت الله حسن زاده آملی(ره) در قم برگزار می گردد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: مراسم بزرگداشت اربعین ارتحال حکیم متاله، جامع معقول و منقول حضرت آیت الله حسن زاده آملی(ره) از طرف حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در شهر مقدس قم برگزار می گردد.
به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)؛
عظمت و مقام رسول گرامی اسلام در بیان امام جعفر صادق(ع)
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: در آستانه میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق علیه السلامف فرازی از فرمایشات آیت الله العظمی جوادی آملی با موضوع عظمت و مقام رسول گرامی اسلام در بیان امام جعفر صادق(ع) را از نظر می گذرانیم.
آیت الله العظمی جوادی آملی:
مجلس به بازار و اقتصاد کشور نظارت کامل داشته باشد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه برنامه های خود در سفر به شهر مقدس قم، ظهر امروز با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، با معظم له دیدار و گفتگو کرد.
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان:
انسان ابدی است و سلامتی بدن برای آن است که ابدی بیاندیشد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در ادامه برنامه های سفر خود به قم که دیدار با مراجع عظام تقلید هست، با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی، با معظم له دیدار و گفتگو کرد.