آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

آیت الله العظمی جوادی آملی؛
دست قانون دانانی که قانون را دور می‌زنند، از ذخایر بانک مرکزی کوتاه شود
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسراء: دکتر علی صالح آبادی رئیس بانک مرکزی به همراه برخی از اعضای شورای فقهی بانک مرکزی، با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با معظم له دیدار و گفتگو کرد.
به مناسبت سالگرد ابلاغ پیام امام(ره) به گورباچف؛ سفرنامهٴ نور توحید در ظلمت الحاد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: در تاریخ 13 دی 1367 نامه معروف و تاریخی امام خمینی (ره) خطاب به گورباچف آخرین رئیس جمهور شوروی در زمینه مرگ کمونیسم و ضرورت پرهیز از اتکاء به غرب انتشار یافت. این نامه توسط هیئتی عالی رتبه که در رأس آن، یک عالم دینی آگاه به...
آیت الله العظمی جوادی آملی؛
همه تلاش کنند که مردم محترمانه و آبرومندانه زندگی کنند/ توسعه در کار و تولید باید مورد توجه جدی قرار بگیرد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و هیئت همراه در ادامه برنامه های خود در سفر استانی به شهر مقدس قم، با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.
آیت الله العظمی جوادی آملی:
سواد عمیق قرآنی، روایی و تاریخی و همچنین داشتن غیرت دینی و ملی، پشتوانه معرفی درست از اسلام و ایران به جهان
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌مهدی ایمانی‌پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با معظم له دیدار و گفتگو کردند.