آیت الله العظمی جوادی آملی: برخى افراد تا هنگامى كه مشغول كارى نيستند، سالك‌گونه‌اند، ولى وقتى به رفاه يا مقامى مى‌رسند، آن صلاح وسداد را از دست مى‌دهند؛ اما اگر كسى در دوران جوانى و در دوران تحصيل خود را با استمرار مراقبت و محاسبت كاملاً بسازد وقتى به سمتى برسد مسلّحانه آن سمت را مى‌پذيرد و بدين جهت امورى مانند رشوه، وعده و وعيد او را تهديد نمى‌كند.

روز چهارشنبه در شهرستان آمل؛
از طرف آیت الله العظمی جوادی آملی مجلس ترحیم و بزرگداشت آیت الله حسن زاده آملی برگزار می گردد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: از طرف آیت الله العظمی جوادی آملی، مراسم ترحیم و بزرگداشت حضرت آیت الله حسن زاده آملی روز چهارشنبه در شهرستان آمل برگزار می گردد.
پیام تسلیت آیت الله العظمی جوادی آملی در پی ارتحال آیت الله حسن زاده آملی
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی، ارتحال غمبار و اسفبار عالم ربانی، حکیم متاله، جامع معقول و منقول، صاحب مآثر سنگین و آثار گرانقدر، حضرت آیت الله حسن زاده آملی را تسلیت گفتند.
بمناسبت گرامی داشت هفتۀ دفاع مقدس/نهضت عاشورا الهام بخش حماسهٴ بزرگ دفاع مقدّس
پایگاه اطلاع رسانی اسراء-سرویس دین و اندیشه: نهضت عاشورا الهام بخش قیام امام خمینی (قدس سره) و حماسهٴ بزرگ دفاع مقدّس بوده و نیز به ملّت ایران، اندیشهٴ خردمندانه و انگیزهٴ صادقانه بخشیده است. شرف ملی و دینی این ملّت از سالار شهیدان است و دفاع هشت...
شروع درس خارج فقه آیت الله العظمی جوادی آملی در سال تحصیلی جدید
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: درس خارج فقه آیت الله العظمی جوادی آملی در سال تحصیلی جدید از روز شنبه 17 مهر ماه 1400 شروع خواهد شد.